Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для прибирання снігу у столиці залучені понад 4,5 тисячі працівників та 222 одиниці техніки керуючих компаній і «Київзеленбуду»

21 грудня 2021 року, 12:36

Для впорядкування територій парків та скверів комунальне об’єднання «Київзеленбуд» використовує 82 одиниці техніки. Також задіяно 952 працівники та використано 18,4 тонни протиожеледної суміші. Про це інформує комунальне об’єднання.

Окрім того, для подолання наслідків негоди в Києві задіяні 140 одиниць техніки для розчищення дворів житлових будинків, міжквартальних проїздів та близько 3,5 тисячі працівників комунальних керуючих компаній. Керуючі компанії використали понад тисячу тонн посипального матеріалу.

Зазначимо, що від початку опадів у столиці до роботи задіяли близько 5000 працівників комунальних служб. Також наслідки снігопаду долали понад 600 одиниць техніки. До прибирання були залучені – 385 одиниць техніки КК «Київавтодор», 82 одиниці техніки КП УЗН та 140 одиниць техніки керуючих компаній районів. Використали майже 3 тисячі тонн піщано-соляної суміші.

Нагадаємо, що у столиці підготували 245 одиниць техніки для розчищення від снігу територій житлових дворів та зон відпочинку. Відповідальність за прибирання від снігу та ожеледиці несуть усі власники, балансоутримувачі та обслуговуючі організації незалежно від форми власності, а дотримання порядку контролюють інспектори благоустрою.

КК «Київавтодор» для очищення й обробки вулиць загалом має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]