Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» працюють у посиленому режимі

18 листопада 2021 року, 16:24

Із початком опалювального сезону аварійні бригади «Київтеплоенерго» переведені у посилений режим роботи. Для оперативного реагування у режимі 24/7 працюють 35 аварійних бригад (1130 співробітників). У середньому щодоби вони усувають 30-40 пошкоджень. Про це інформує комунальне підприємство «Київтеплоенерго».

На сьогодні 80% тепломереж відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. Оперативне реагування на аварійні пошкодження трубопроводів забезпечують 35 бригад «Київтеплоенерго», які працюють у цілодобовому режимі у всіх районах міста. Це 1130 працівників різних спеціальностей, кожен із яких бере участь у ліквідації пошкоджень і відновленні опалення у столичних багатоповерхівках. Ремонтники виявляють і локалізують витоки теплоносія, замінюють пошкоджені ділянки труб, виконують дренажні та інші технологічні роботи.

Столичну систему теплопостачання обслуговує автопарк спецтехніки – близько 350 одиниць. І 2018 року «Київтеплоенерго» оновило понад 30% парку спецтехніки. А за два останні роки на ліквідації пошкоджень виїхали 33 нові аварійно-відновлювальні автомобілі та пересувна діагностична лабораторія.

Щоб мінімізувати кількість пошкоджень на трубопроводах у холодну пору року, «Київтеплоенерго» у міжопалювальний період щорічно проводить гідравлічні випробування теплових мереж. Це дозволяє зменшити кількість аварійних виїздів, однак через загальну зношеність трубопроводів повністю уникнути пошкоджень неможливо.

Нагадаємо, столична система теплопостачання – одна з трьох найбільших у Європі. Це 2,7 тисячі кілометрів тепломереж. За три роки поспіль «Київтеплоенерго» провело повну реконструкцію 340 км трубопроводів на найбільш аварійних ділянках.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]