Версія для людей із вадами зору

Безкоштовне навчання з оплати комунальних послуг у вересні пройшли 145 киян – Центр комунального сервісу

01 жовтня 2020 року, 14:10

У вересні 145 мешканців Києва дистанційно пройшли навчання, які допомагають опанувати роботу з муніципальними онлайн-сервісами для оплати та вирішення питань, пов’язаних із отриманням житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (ЦКС).

У період дії карантинних обмежень ЦКС працює у дистанційному режимі, щоб убезпечити мешканців Києва. Фахівці навчального центру при ЦКС проводять дистанційне навчання, допомагаючи опанувати онлайн-сервіси всім охочим, хто стикається зі складнощами під час користування дистанційними послугами. Навчання складається із теоретичної частини та практичного заняття, завдяки якому слухачі мають можливість:

Для реєстрації на навчання достатньо:

  1. Перейти за посиланням: https://edu.cks.com.ua/rozklad-zanyat (лекція «Онлайн комуналка»).
  2. Отримати на електронну пошту запрошення (посилання на вебінар), у якому буде зазначено дату та час проведення лекції.
  3. Перейти у визначений час за посиланням та натиснути «Долучитися».

Безкоштовне навчання проводиться щоп’ятниці об 11:00. Після завершення лекції учасники додатково отримують консультації фахівців, матеріали лекцій та презентації в електронному вигляді.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua