Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Більше 32,6 тисяч киян передали показання квартирних лічильників через онлайн-сервіси муніципальних служб

30 травня 2018 року, 16:35

Онлайн-сервісом передачі показань квартирних приладів обліку централізованого опалення та гарячої води на сайті комунального концерну «Центр комунального сервісу» за перші дні роботи скористалися більше 16 тисяч киян.

Загалом у період оплати послуг понад 32,6 тисяч споживачів передали показання квартирних лічильників через онлайн-сервіси муніципальних сайтів «Центру комунального сервісу» (ЦКС) та «Головного інформаційно-обчислювального центру» (КП ГІОЦ).

«Передати показання можна за допомогою «Особистого кабінету» ЦКС (https://cks.com.ua/cabinet/). Скористатися ним можуть усі охочі, зареєструвавшись на сайті ЦКС (детальна покрокова інструкція для реєстрації за посиланням – https://cks.com.ua/main_help/cabinet_faq/). При додаванні об’єкту потрібно ввести код авторизації, який знаходиться внизу зліва у квитанції за обраною адресою», – пояснює в.о. генерального директора «Центру комунального сервісу» Андрій Щербина.

Він нагадав, що показання можна передавати з 11 числа до останнього дня поточного місяця.

«Крім того, показання можна також передати під час візиту до одного із ЦКС. Ми також працюємо над тим, щоб збільшити кількість операторів нашого контакт-центру за телефоном ЦКС: (044) 247-40-40 (із 8:00 до 20:00). Адже зараз кількість дзвінків збільшилась у десятки разів, у зв’язку із завершенням угоди з ПАТ «Київенерго», тому ми зараз збільшуємо потужність нашої телефонної лінії», – зауважив Андрій Щербина.

Також керівник ЦКС порадив ознайомитися з інформацією на сайті ЦКС (https://cks.com.ua), де вказана основна інформація для споживачів у контексті завершення угоди з «Київенерго».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]