Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Біля КМДА закріпили QR-код, завдяки якому можна сфотографуватися з цифровою проекцією пані Посла Німеччини

10 жовтня 2020 року, 14:11

Біля будівлі Київської міської державної адміністрації на Хрещатику, 36 з’явився арт-проєкт #ВіртуальноРазом. Тут закріпили QR-код, який дає можливість зробити фотознімки з цифровою проекцією пані Посла Німеччини Анкою Фельдгузен.  Цей проєкт реалізовано в рамках Тижнів Німеччини в Україні, які цьогоріч тривають онлайн із 3 до 23 жовтня.

Долучитися до #ВіртуальноРазом та зробити фотознімки можуть усі охочі. Ті, хто візьме участь у вікторині Єдності на сторінці посольства в Facebook,  також матимуть можливість виграти чудовий приз. Оголосять переможця на цій сторінці в прямому ефірі 19 жовтня о 14:00.

«Роз’єднаність і єдність. Знайти одне одного, познайомитись ближче – це дуже важливі теми для Німеччини цього року, адже ми святкуємо 30 років німецької єдності. Однак цього року Covid-19 у багатьох сенсах відокремив нас один від одного. Події в режимі офлайн та особисті зустрічі стало важко здійснити. Зате сучасні технології дозволяють нам наблизитися одне до одного іншими способами», – йдеться на сайті Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Також наліпки з QR-кодами з’являться в 15 містах України.

Проєкт реалізовано за організаційної підтримки посольства та Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина та партнерів: шкіл, університетів, неурядових організацій, медіа, музеїв і художніх галерей.

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен урочисто відкрили Мюнхенський сквер. Розташований сквер на розі вулиць Дегтярівської та Зоологічної.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]