Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко та посол Німеччини відкрили Мюнхенський сквер у Києві (+фото)

02 жовтня 2020 року, 17:58

Мер Києва Віталій Кличко разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен урочисто відкрили оновлений сквер, який тепер має назву міста-побратима Києва – Мюнхена. Розташований сквер на розі вулиць Дегтярівської та Зоологічної.

«Я завжди дуже радію, коли в нашому чудовому місті, ми відкриваємо нові парки та сквери. Бо такий мегаполіс, як Київ, потребує більше зелених зон, де люди могли б відпочивати на природі. І сьогодні мені особливо приємно – бо ми відкриваємо сквер, який носить ім’я нашого міста побратима – Мюнхена! Вже понад 30 років Київ і Мюнхен поєднують дружні стосунки і співпраця. Ми ділимося досвідом у різних сферах: транспортній, науковій, медичній та культурній», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що тільки минулого року, саме за сприянням німецьких друзів, столиця України отримала 6 одиниць протипожежної техніки, яка так необхідна Києву.

«Відкриття цього скверу – результат реалізації проектів, ініційованих київською владою. А саме проекту «Київ – місто світу». І для нас вже стало традицією – присвоювати назви країн або міст-партнерів Києва вулицям, площам та скверам нашого міста. Ви також знаєте, що я часто буваю у Мюнхені. І я помітив, що між нашими містами є велика схожість. Мюнхен, як і Київ, – теж місто парків та скверів, з багатою історією. Парк Хофгарден, Вестпарк, парк палацу Німфенбург. Відомий Олімпійський парк! Сподіваюся, що скоро в Мюнхені з’явиться і Київський парк!» – зазначив Віталій Кличко.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини Анка Фельдгузен зазначила, що днями Німеччина відзначає День німецької єдності. І те, що напередодні свята в столиці України відкривають такий сквер – символічно.

«Київ, на мою думку, дуже красиве та дуже зелене місто. Тут багато парків. І я дуже рада, що ми, відкриваючи цей сквер, засвідчуємо свою дружбу та подальшу співпрацю», – зазначила пані посол.

Відкриття оновленого скверу, який тепер має назву міста-побратима Києва – Мюнхена

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]