Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Біля станції метро «Шулявська» демонтували близько 20 МАФів та розпочали капремонт скверу (+фото)

11 травня 2023 року, 16:22

На Берестейському проспекті уздовж станції метро «Шулявська» триває демонтаж МАФів та розпочато капітальний ремонт скверу. Демонтували вже близько двох десятків тимчасових споруд. Це частина системної роботи для впорядкування території вздовж Берестейського проспекту, який є однією з найбільших транспортних магістралей столиці. Про це під час інспекції робіт повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що міські служби здійснюють демонтаж незаконних споруд, а також, відповідно до рішення Ради оборони міста Києва, розчищають евакуаційні шляхи біля станцій метрополітену. Адже підземні станції метрополітену є надійним укриттям під час повітряних тривог.

«В умовах війни безпека людей – на першому місці. Крім того, очевидною є необхідність створення в центральній частині міста зелених територій із відповідним плануванням для цивілізованого відпочинку. Маємо привести території біля метро у відповідність до вимог безпеки та суспільного запиту», – сказав Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що принциповою позицією міста є те, що після демонтажу МАФів локації прибирають, ремонтують та перетворюють на громадські простори. Вже незабаром такі відремонтовані території для киян відкриють і на Шулявці, і біля станції метро «Героїв Дніпра».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]