Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Будівництво проїзду з Подільського мостового переходу поблизу залізничної станції «Райдужний» триває цілодобово

23 травня 2024 року, 14:55

Наразі тривають цілодобові роботи з влаштування прямого проїзду з Подільського мостового переходу в напрямку вул. Оноре де Бальзака та спорудження тунелю під залізничними коліями поблизу залізничної станції «Райдужний». Виконання робіт на цій ділянці стратегічно важливо для продовження робіт із будівництва Подільського мостового переходу та лінії метрополітену. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.  

Цілодобова робота будівельної техніки на об’єкті пов’язана з «вікнами», які надає АТ «Укрзалізниця», та комплексом робіт, який наразі виконується. Зокрема, на об’єкті зупиняють рух потягів між залізничними станціями «Почайна» і «Київ-Дніпровський», знімають напругу в контактній мережі, демонтують колії тощо.

Департамент транспортної інфраструктури перепрошує за тимчасові незручності та шум, який може турбувати мешканців сусідніх із будівництвом будинків під час комендантської години. І просить із розумінням поставитись до цієї ситуації, оскільки роботи необхідно завершити у стислі терміни.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]