Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

ДБР і прокуратура Києва прийшли в Департамент транспортної інфраструктури з обшуками в інтересах маршрутної мафії - Костянтин Усов

21 грудня 2021 року, 21:54

Сьогодні, 21 грудня, Державне бюро розслідувань і прокуратура Києва провели обшуки в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Про це написав заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

«Абсолютно порожнє кримінальне провадження порушене за заявою афілійованих перевізників «Авен Єзер» та «Ярославь Авто» про начебто неправильне розірвання договорів з ними. Якщо вчитатися в фабулу провадження, виходить, ДБР вважає і дослівно пише, що на його думку, Департамент транспортної інфраструктури «взяв на себе функції державних органів контролю і провів незаконні перевірки діяльності ПП «АВЕН-ЄЗЕР» та ТОВ «ЯРОСЛАВЬ-АВТО», а потім склав недостовірні й незаконні висновки про порушення договорів. А хто ще мав це зробити, якщо не мерія Києва? Коли правоохоронна система починає «піддружувати» з мафією, виходять справжні «пєрли», – зазначив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов розповів, що правоохоронці під час обшуку шукали оригінали документів, повідомлень, зразки підписів і договори з іншими перевізниками, укладені замість розірваних.

За його словами, всі документи разом із поясненнями були надані.

«Два місяці тому всі п’ять членів сім’ї маршруточної мафії – «Авен Єзер», «Ярославь Авто», «Радонь», «Парк» та «Універсал Транс» – у судовому порядку заборонили місту здійснювати перевірки та розривати договори за всіма своїми маршрутами. На сьогодні вже чотири з п’яти ухвал визнані незаконними й скасовані в апеляції», – повідомив заступник голови КМДА.

Він також зауважив, що нещодавно був проведений черговий конкурс на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах Києва, і за його результатами в місто приходять ще 29 повнорозмірних автобусів.

«Із кожним конкурсом їх ставатиме більше. Та картель не здається, рятує свої корита. Зрештою комусь таки набридне. І точно не нам», – підкреслив Костянтин Усов.

Нагадаємо, що Північний апеляційний господарський суд скасував незаконну ухвалу Господарського суду м. Києва, яка забороняла місту проводити будь-які перевірки та здійснювати контроль виконання договорів щодо перевізника ПП «Парк».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]