Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент культури КМДА очолила Яна Барінова

30 квітня 2021 року, 14:29

Департамент культури КМДА очолила українська публіцистка і громадська діячка Яна Барінова. На цю посаду її призначено розпорядженням Київського міського голови № 291 з 28 квітня цього року за результатами конкурсу.

Яна Барінова – журналістка і науковиця. Авторка понад 100 публікацій із тем культури, історичної пам'яті, прав людини та меморіалізації Голокосту. У 2019 двічі виступала в раді ООН з питань прав людини. У 2020 захистила дисертацію в Паризькому університеті Сорбонна на тему ролі цифрових технологій у розвитку міста. У 2014 стажувалася в Брюсселі в консалтинговій компанії з питань креативної економіки та культурної політики. Має ступінь MBA в сфері культурних проєктів.

Із лютого 2019 року – радниця Київського міського голови на громадських засадах із гуманітарних питань та питань культури. З 2020 року – радниця Міністра культури та інформаційної політики України з питань культурної спадщини. Також із цього року очолює робочу групу з питань номінування Чорнобильської зони до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua