Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київські рятувальники провели навчання для протидії лісовим пожежам: залучили 20 одиниць техніки та 80 спеціалістів (+фото)

30 квітня 2021 року, 16:13

Сьогодні у столиці на території Микільського лісництва (комунальне підприємство «Дарницьке лісопаркове господарство») провели масштабні спеціалізовані навчання київських рятувальних і комунальних служб для протидії та ліквідації наслідків лісових пожеж. Із початку поточного року це другі навчання, які проводять у Києві, щоб відпрацювати взаємодію служб та відомств, а також посилити навики особового складу. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Із початку року ми маємо більше сотні виїздів рятувальних служб на ліквідацію пожеж. Загальна площа лісів навколо Києва, якою опікуються міські служби, майже 32 тисячі гектарів. Із приходом тепла ризик лісових пожеж збільшується, адже велику роль відіграє людський фактор – залишені вогнища після пікніків, паління трави, навмисні підпали тощо. Безумовно, наше завдання – попередити пожежі. Але, якщо цього не вдалося уникнути, дії рятувальників, медиків та лісівників мають бути чіткими і оперативними», – сказав Петро Пантелеєв.

Під час навчань залучено 20 одиниць техніки та близько 80 осіб.

За легендою навчань, на території лісового масиву виявлена пожежа, що виникла в результаті розведення багаття в недозволеному місці. Далі за допомогою квадрокоптера фахівці виконали повітряну розвідку для того, щоб виявити джерела загоряння та масштаби ураження лісу вогнем. За допомогою спецтехніки здійснюється гасіння пожежі, блокування розповсюдження вогню. Виконаний порятунок можливих потерпілих внаслідок пожежі. Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва та Товариство Червоного Хреста України забезпечили надання першої допомоги потерпілим.

Участь у навчанні взяли: Департамент муніципальної безпеки КМДА, Управління екології та природних ресурсів КМДА, комунальне підприємство «Муніципальна охорона», Київська комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку», Головне управління ДСНС України в місті Києві, його структурні підрозділи, сили та засоби, Головне управління Національної поліції України у місті Києві, Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Нацполіції України, комунальне об’єднання «Київзеленбуд», «Дарницьке лісопаркове господарство», Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва КМДА (команда надання медичної допомоги у складі спеціалізованої служби цивільного захисту), Товариство Червоного Хреста України, представники райдержадміністрацій.

Навчання для протидії лісовим пожежам

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]