Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент промисловості та розвитку підприємництва й Спілка підприємців та роботодавців Польщі підписали Меморандум про взаєморозуміння (+фото)

15 вересня 2023 року, 15:58

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА й Спілка підприємців та роботодавців Польщі уклали Меморандум про взаєморозуміння. Документ підписали директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков і віцепрезидент польської Спілки підприємців і роботодавців (ZPP) Марцін Новацкі. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Підтримка України Польщею з перших днів повномасштабного вторгнення росії – це не просто добросусідські стосунки, це справжня дружба. А друзі приходять на допомогу завжди. І така допомога вкрай необхідна Києву для відновлення економіки вже зараз, коли дефіцит коштів відчувається в кожній галузі. Підписання Меморандуму – це важливий крок для Києва та України в цілому. І зокрема, в частині налагодження взаємодії щодо спільних проєктів, допомозі київським компаніям, які розглядають варіанти виходу на європейський ринок через Польщу. А столиці є, чим пишатись, і це, в першу чергу, фармацевтичні та ІТ-компанії, які викликають великий інтерес у наших західних партнерів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він подякував президенту польської Спілки підприємців і роботодавців Цезарію Казьмерчаку за ініціативу щодо укладання Меморандуму про взаєморозуміння та висловив сподівання, що така співпраця стане стартом до виходу ділових відносин на більш високий рівень.

У межах взаємодії зокрема планується провести спільні заходи, зокрема українсько-польські бізнес-форуми й круглі столи, мета яких – поширювати позитивний імідж Києва в Польщі як надійного та привабливого місця залучення інвестицій. Також спільними зусиллями будуть організовані виставки-презентації продукції київських експортоорієнтованих товаровиробників та польських підприємств.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]