Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент суспільних комунікацій та інтернет-портал газети «Вечірній Київ» створили цифрову платформу «Євробачення-2017 у Києві»

24 квітня 2017 року, 19:06

Департамент суспільних комунікацій та інтернет-портал газети «Вечірній Київ» створили цифрову платформу «Євробачення-2017 у Києві». Як розповіли в управлінні інформаційної політики та комунікацій, віртуальний інформаційний майданчик ‒ це новинний агрегатор, що дозволяє об’єднувати на одній платформі новини зі ЗМІ, блогів, соціальних мереж, інфографіку. Тут є актуальні коментарі представників столичної влади, експертів, відеосюжети про підготовку столиці до «Євробачення», у тому числі ‒ інвестиційну складову.

Творчий колектив «Вечірнього Києва» також долучився до інформаційної кампанії із популяризації «Євробачення», створивши на своєму сайті розділ «Як Київ готується до Євробачення».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]