Версія для людей із вадами зору

Департамент земельних ресурсів планує запуск веб-ресурсу для впровадження онлайн-послуг та роз’яснення киянам питань земельних відносин

08 жовтня 2018 року, 16:29

Департамент земельних ресурсів планує запуск веб-ресурсу для роз’яснення киянам актуальних питань, що стосуються земельних відносин, та запровадження системи послуг в онлайн-режимі. Про це директор Департаменту Петро Оленич повідомив в інтерв’ю онлайн-виданню «Главком».

За його словами, розробники вже працюють над створенням офіційного сайту Департаменту земельних ресурсів, який і стане основним джерелом цифрової комунікації. Першою онлайн-послугою, яку планують впровадити, стане видача довідки про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

«Найближчим часом ми плануємо почати просвітницьку кампанію. Будемо пояснювати киянам, що таке земельні відносини, які є права і обов’язки у кожної зі сторін. Як визначається грошова оцінка, чим відрізняються нормативно грошова і експертна оцінка земельної ділянки. З чого складається плата за землю і куди вона спрямовується. Які процеси є обов’язковими при купівлі-продажу, даруванні або отримання в оренду земельної ділянки», – розповів Петро Оленич.

Як зазначив директор Департаменту, ці питання будуть роз’яснювати громадянам за допомогою інтерактивних систем в онлайн-режимі на веб-ресурсі. Також відомство планує відкрити сторінку у соціальній мережі Facebook.

Петро Оленич резюмував, що таким чином між киянами та Департаментом земельних ресурсів будуть запроваджені нові стандарти інформаційної взаємодії на засадах максимальної відкритості та прозорості.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua