Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутати Київради можуть перенаправляти кошти з депутатського фонду на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці

08 вересня 2022 року, 16:49

Київська міська рада може перенаправляти кошти з Програми вирішення депутатами Київради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у воєнний час на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці. Таке рішення прийняли сьогодні 78 депутатів Київради.

 За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, насамперед дітей, є безумовним і абсолютним пріоритетом всієї системи освіти.

«У ситуації небезпеки та військового нападу, щоб зберегти здоров’я та життя дітей, їх слід швидко евакуювати в безпечне місце – до найближчого бомбосховища, підвалу або іншого укриття. З огляду на зазначене, комунальні заклади дошкільної і загальної середньої освіти потребують фінансування та дообладнання укриттів на випадок оголошення повітряної тривоги. Наразі з’явилась юридична можливість перенаправляти кошти з депутатського фонду. Прийняття зазначеного проєкту дає змогу фінансувати ремонти в комунальних закладах дошкільної і загальної середньої освіти та облаштування в них споруд подвійного призначення і найпростіших укриттів за рахунок коштів депутатського фонду, передбачених Програмою вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021-2025 роки», – зазначила Ганна Свириденко.

Вона додала, що діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та бути впевненими, що в разі оголошення повітряної тривоги діти пройдуть в укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]