Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Діана Попова: «Ми продовжуємо наші мистецькі інтервенції в місті»

29 жовтня 2019 року, 15:30

Сьогодні на бульварі Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття нової скульптури, яка символізує ідею протистояння та свободи. Про це повідомили в Департаменту культури КМДА.

«Скульптура «Протистояння» – це спроба оформити у візуальний образ відчуття внутрішньої напруги, конфлікту, нестримної сили, що не піддається контролю розуму. Головним важелем у житті завжди залишається щось, що є вищим навіть за пам’ять. Таким важелем, що утримує на поверхні, є усвідомлення себе вільним», – сказала директорка Департаменту культури Діана Попова.

«Протистояння» є проектом-переможцем відомого українського скульптора Олексія Золотарьова в конкурсі від Українського кризового медіа-центру для експозиції «Ціна свободи».

Розташування скульптури є концептуальним: колишня постать характеризувала тоталітарне минуле, сьогодні – це вільне майбутнє. Таким чином бульвар Шевченка став своєрідним майданчиком для втілення мистецьких проектів, адже це вже третя скульптура, встановлена тут.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]