Версія для людей із вадами зору

Для безпеки пішоходів у столиці продовжують обробляти посипальними матеріалами небезпечні ділянки руху

29 листопада 2017 року, 21:34

 

Упродовж дня для зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста залучили 242 одиниці снігоприбиральної техніки та 55 бригад із ручного прибирання у складі 381 особи. Про це повідомили в КК «Київавтодор».

Наразі до роботи приступила друга зміна автодорівців. Для організації безпечного руху пішоходів фахівці продовжують обробляти посипальними матеріалами підходів до підземних і наземних пішохідних переходів, сходових маршів, зупинок громадського транспорту і тротуарів, які закріплені за шляхово-експлуатаційними підприємствами «Київавтодору».

Фахівці комунальної корпорації постійно слідкують за погодними умовами, тож у разі потреби буде негайно залучено снігоприбиральну техніку для обробки проїжджих частин аварійно-небезпечних ділянок вулично-дорожньої мережі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua