Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Під час негоди комунальні служби повинні швидко прибирати сніг, щоб життєдіяльність міста не порушувалася»

29 листопада 2017 року, 23:01

 

Ключове завдання комунальних служб під час негоди – оперативно прибирати сніг, щоб життєдіяльність міста не порушувалася. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

Він зазначив, що в ніч із вівторка на середу в столиці пройшов дощ, а потім різко упала температура, і всі дороги та тротуари перетворилися на ковзанку.

«О 3-й годині ночі близько 150 автомобілів «Київавтодору» почали посипати дороги сумішшю, але одномоментно охопити все місто неможливо. На жаль, багато людей травмувалося, сталося також чимало аварій», – сказав Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що столиця готова ліквідовувати наслідки снігопадів. «Київавтодор» має спеціальну снігоприбиральну техніку – нову та капітально відремонтовану. Закуплені автомобілі для роботи на ключових магістралях, які одночасно можуть прибирати дві смуги руху. Закуповуються швейцарські машини, які прибирають тротуари.

«Це унікальна техніка, яка може працювати 24 години на добу. Жодна з 10 спецмашин, які ми закупили 2 роки тому, ще ні разу не зламалася», – наголосив Віталій Кличко.

«Наше завдання – швидко прибрати вулиці, коли негода, та забезпечити життєдіяльність міста. Минулого року, коли був великий снігопад, – за ніч випало 20-30 сантиметрів опадів. Накрило всю країну. Одеса, Харків, Дніпро, Львів стояли, а у Києві вийшов увесь комунальний громадський транспорт на маршрути», – нагадав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua