Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для керуючих компаній погоджено використання 10 млн грн коштів статутних капіталів за закупівлю спеціалізованої техніки

14 грудня 2021 року, 18:17

Сьогодні за засіданні постійних комісій Київради з питань бюджету та соціально економічного розвитку та з питань власності погоджені напрями використання коштів статутних капіталів 10 комунальних керуючих компаній, що здійснюють обслуговування житлових будинків Києва. Кожне підприємство спрямує 10 млн грн на придбання додаткової снігоприбиральної техніки. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що на сьогодні в розпорядженні керуючих компаній 157 одиниць техніки, що може бути задіяна для прибирання в негоду.

«Однак для більш оперативного та якісного очищення дворів та міжквартальних проїздів, особливо в період потужних снігопадів, ми маємо збільшувати цю кількість. І тут Київська міська рада надає допомогу керуючим, враховуючи, що всі кошти, отримані від мешканців, йдуть на оплату поточних витрат – освітлення, електрифікацію ліфтів, аварійні роботи та поточний ремонт, зарплату робітників, закупівлю пального тощо. При цьому вартість послуг керуючих компаній на фоні зростання мінімальної зарплати, подорожчання комунальних послуг та витратних матеріалів залишається на рівні 2017 року. Крім того, збільшення кількості техніки дозволить керуючим посилити взаємодію з будинками ОСББ та ЖБК для кращого прибирання вулиць та дворів», – пояснив заступник голови КМДА.

Планується, що за кошти статутних фондів будуть придбані різні види спецтехніки – трактори, аварійні авто, екскаватори, автовишки для роботи на покрівлях, бензинові генератори, мотопомпи тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]