Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Посли Великої Британії та Швеції відвідали новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства (+фото)

14 грудня 2021 року, 18:20

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, Надзвичайний та Поважний посол Швеції Тобіас Тиберг, Почесний посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна разом із заступницею голови КМДА Мариною Хондою відвідали новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства.

«Уряд Великої Британії безпосередньо долучився до облаштування нашого Притулку. Так само вони долучалися і до створення наших «кризових кімнат». Зі Швецією ми спільно працюємо над встановленням гендерної рівності. Приємно відзначати, що міжнародні партнери долучаються до наших проектів не тільки розмовами, а допомагають втілювати їх у життя. Проблема домашнього насильства існує і в європейських країнах, а їхній досвід подолання цієї проблеми можна та потрібно застосовувати і у нас», – зазначила Марина Хонда.

Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс зауважила, що прогрес Києва у розбудові системи протидії та запобігання насильству очевидний. На сьогодні місто має вже низку закладів, які готові надавати не тільки послуги тимчасового проживання, а і юридичну та психологічну підтримку. У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції Тобіас Тиберг розповів, що проблема домашнього насильства у їхній країні також стоїть дуже гостро. На його думку, новий Притулок є важливим кроком Києва у подоланні цієї проблеми.

Нагадаємо, у грудні в Києві відкрили новий Притулок для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Це вже другий заклад тривалого проживання для постраждалих у місті. У новому притулку одночасно зможуть проживати 15 жінок із дітьми. Термін проживання становить 3 місяці з можливістю продовження до півроку. Адреса притулку не розголошується. Потрапити до закладу можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]