Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для мешканців прилеглих багатоповерхівок на вул. Прирічній розроблять пільгові умови паркування на майданчику нового паркінгу

13 липня 2023 року, 16:14

Київська міська державна адміністрація розробить і затвердить пільгові умови надання послуги з користування майданчиком для паркування автівок на вул. Прирічній в Оболонському районі для мешканців прилеглих багатоквартирних будинків. Пільги діятимуть у вечірній та нічний час. Таке рішення ухвалила сьогодні Київська міська рада.

Відповідну земельну ділянку на вулиці Прирічній площею 1,6919 га надали КП «Житлоінвестбуд-УКБ» для будівництва паркінгу. Водночас біля прилеглих багатоквартирних будинків спостерігається хаотичне паркування автомобілів, що перешкоджає вільному проїзду спеціальної техніки в разі надзвичайних ситуацій.

Пільгові умови для паркування транспорту місцевих жителів на майданчику новозбудованого паркінгу у вечірній та нічний час допоможуть розв’язати цю проблему.

Як раніше повідомляли, трирівневий паркінг на вул. Прирічній буде підземно-наземним та слугуватиме об’єктом подвійного призначення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]