Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дмитро Білоцерковець: «Місто попереджає про аферу на Осокорках. І закликає не купувати квартири у скандального забудовника»

09 лютого 2019 року, 12:09

Столична влада закликає не купувати квартири в недобудованих будинках комплексу «Патріотика на озерах». Оскільки договір оренди землі зі скандальним забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках Київрада розірвала. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав радник мера Києва, народний депутат від «УДАРу» Дмитро Білоцерковець.

«Після розірвання договору оренди забудовник почав демпінгувати і терміново продавати квартири в недобудованих будинках проекту «Патріотика на озерах». Мета цих шахраїв (забудовника і банку «Аркада») –  втягнути в квартирну аферу як можна більше вкладників, аби потім використовувати їх у боротьбі за незаконне будівництво», – зазначив нардеп.

Він наголосив, що місто закликає не купувати у «Контактбудсервісу» квартири на Осокорках. «Це – справжня афера! Адже договір оренди землі із забудовником розірвано. Тому «не ведіться» на афери в стилі Войцеховського і обходьте пропозиції «Контактбудсервісу» і «Аркади» на Осокорках десятою дорогою!» –  наголосив радник мера.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]