Версія для людей із вадами зору

Дмитро Давтян перевірив готовність аеропорту «Київ» до роботи в зимовий період

24 жовтня 2017 року, 16:59

Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) завершило підготовку до осінньо-зимового періоду. Якість підготовки проінспектував заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

«Готуючись до роботи в осінньо-зимовий період надважливо впевнитися, що для пасажирів, які прилітають та відлітають зі столиці, створені безпечні та комфортні умови», – наголосив Дмитро Давтян.

Він оглянув термінали аеропорту, злітно-посадкову смугу, яку відремонтували цього року, а також снігоприбиральну та іншу спецтехніку.

Так, для забезпечення нормального функціонування аеропорту в осінньо-зимовий період підготовлено понад 30 одиниць спеціальної техніки. Це спец-машини для розсіювання піску, снігоочисна машинерія, вітрові машини, а також сміттєприбиральна техніка і трактори.

Окрім цього, на літовищі працює 5 машин хендлінгової компанії для попередження обледеніння повітряних суден. Рідина для цієї техніки закуплена в повному обсязі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua