Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Дня Героїв Небесної Сотні близько 400 мешканцям Києва, зокрема ВПО, нададуть матеріальну допомогу

15 лютого 2024 року, 12:24

До Дня Героїв Небесної Сотні, який відзначають щорічно 20 лютого, окремі категорії киян отримають матеріальну допомогу. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Згідно з відповідним розпорядженням міського голови, одноразову адресну матеріальну допомогу виплатять близько 400 мешканцям Києва, зокрема внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку та фактично проживають у столиці.

Так, допомогу в розмірі 2 000 грн нададуть:

  • киянам – членам сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності, а також членам сімей осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народові, виявлені під час Революції Гідності;
  • непрацездатним киянам – постраждалим учасникам Революції Гідності, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни І та II груп через травми, контузії, каліцтва, захворювання, пов’язані з участю в Революції Гідності.

У розмірі 1 800 грн:

  • киянам із переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1 600 грн:

  • киянам із переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості та звернулися по медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У розмірі 1 400 грн:

  • киянам із до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Як зазначила Марина Хонда, виплати здійснюватимуться за рахунок міської цільової програми «Підтримка киян – Захисників та Захисниць України» на 2023-2025 роки.

Матеріальну допомогу, яку громадянин не отримав своєчасно через незалежні від нього причини, в разі його смерті виплатять членам сім’ї в порядку, передбаченому для виплати пенсій у зв’язку зі смертю отримувача.

Особам, які одночасно належать до кількох категорій, нададуть одну допомогу в більшому розмірі. Виплати не передбачені для тих, хто перебуває на повному державному утриманні.

Виплату одноразової адресної матеріальної допомоги проводитимуть:

  • особам, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення Києва та Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві;
  • особам із числа зазначених вище категорій – у разі звернення до кінця бюджетного року за умови набуття права на виплату одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги на момент видання розпорядження про її виплату;
  • утримувачам «Муніципальної картки «Картка киянина» шляхом зарахування коштів на картковий рахунок, відкритий у банку-учаснику проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]