Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Додаткові канікули з 19 до 25 лютого для столичних першокласників – це рекомендація, яку розроблено для адаптації 6-річних дітей до школи та зважаючи на сезонну захворюваність

15 лютого 2024 року, 11:59

Додаткові канікули з 19 до 25 лютого для столичних першокласників – це рекомендація, яку розроблено для адаптації 6-річних дітей до школи та зважаючи на навчальні навантаження й сезонну захворюваність. Ці рекомендації були передбачені ще на початку 2023/2024 навчального року та доведені до всіх учасників освітнього процесу. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки КМДА.

Перший рік навчання для дітей є періодом адаптації до школи, нового колективу та ритму життя, що відрізняється від дитячого садка або виховання в сім’ї. Як зазначають у Департаменті, успішність адаптаційного періоду – дуже важлива та може вплинути на перебіг усього шкільного життя дитини. Тому додаткові тижневі канікули необхідні, щоб малеча перевела подих та з новими силами продовжила навчання.

Водночас у Департаменті наголошують, що батьки, які під час канікул не можуть бути разом із дітьми, матимуть змогу приводити малечу до школи. У закладі освіти вчителі перших класів працюватимуть зі своїми учнями в режимі групи подовженого дня без додаткових навантажень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]