Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До Дня Києва столиця виплатить понад 52 мільйони гривень одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним киянам

24 травня 2024 року, 14:00

До Дня Києва столиця виплатить за програмою «Турбота. Назустріч киянам» 52 мільйони 230 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним киянам. Загалом кошти отримають понад 75 тисяч осіб, які належать до 24-х категорій, визначених розпорядженням міського голови. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

«Жодних додаткових заяв чи документів подавати не потрібно. Кошти автоматично отримають кияни, зокрема і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення столиці або Головного управління Пенсійного фонду України в Києві та фактично проживають у столиці. Якщо людина отримує допомогу від міста на банківський рахунок, то виплата надійде протягом найближчих кількох днів. Якщо ж вона користується, наприклад, «Укрпоштою» – то разом із наступною виплатою соціальної допомоги», – розповіла Марина Хонда.

Сума виплати складатиме від 500 до 1 500 гривень. 

Зокрема, матеріальну допомогу отримають діти-сироти; особи, які одержують допомогу на дітей із тяжкими захворюваннями; діти з інвалідністю, повʼязаною з Чорнобильською катастрофою; особи з інвалідністю І групи, інвалідність яких повʼязана з Чорнобильською катастрофою; батьки, матері загиблих у мирний час солдатів строкової служби; репресовані особи, яких у подальшому реабілітували; Праведники Бабиного Яру; учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва з липня до вересня 1941 року; ветерани підпільно-партизанського руху тощо. 

Детальніше із переліком категорій можна ознайомитися за посиланням: https://e.surl.li/mhbgls.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]