Версія для людей із вадами зору

До початку опалювального сезону «Київтеплоенерго» відремонтує обладнання понад 180 котелень

03 червня 2021 року, 17:54

Під час підготовки до опалювального сезону 2021/2022 енергетики проведуть поточні ремонти обладнання 183 районних та квартальних котелень у всіх районах Києва. Про це інформує КП «Київтеплоенерго».

На теплоджерелах проведуть діагностику, обслуговування та ремонт водогрійних котлів, відновлять їх обмурування, відремонтують системи горіння, перевірять стан газо- і теплопроводів, димових труб, насосного та іншого обладнання, що працює для генерації та транспортування тепла.

Сумарно районні та квартальні котельні за опалювальний сезон виробляють до 40% загального обсягу теплоенергії в Києві. У зоні їх обслуговування близько 5 тисяч житлових будинків.

«Міжопалювальний період для нас не менш «гарячий», ніж опалювальний сезон. До початку холодів ми повинні підготувати усе обладнання і мережі. Головна мета ремонтної кампанії – забезпечення сталої безаварійної роботи теплопостачального комплексу взимку», – зазначив Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

«Київтеплоенерго» три опалювальні сезони поспіль забезпечувало теплопостачання міста. Генерація теплової енергії здійснюється на двох потужних теплоелектроцентралях № 5 і № 6, а також майже на 200 теплоджерелах (станціях теплопостачання і котельнях). Компанія обслуговує третю за розміром у Європі систему теплових мереж протяжністю понад 2700 кілометрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua