Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До подолання наслідків негоди окрім комунальників долучатимуться й інші столичні підприємства, установи та організації

01 березня 2018 року, 18:51

Враховуючи ускладнені погодні умови (шквальний вітер, хуртовину, ожеледицю) столична влада вживає всі необхідні заходи для організації безпечної життєдіяльності населення та функціонування міського господарства. У разі необхідності районні в м. Києві державні адміністрації залучатимуть до прибирання снігу й інші підприємства, установи, організації та військові частини. Окрім того, столична влада звернулася з проханням до Міноборони та МВС для залучення особового складу в прибиранні вулиць міста. Про це йдеться в Протоколі Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 15.

Продовжує діяти заборона на в’їзд у місто великогабаритного та великовантажного транспорту, а на в’їздах до Києва розгортають 7 пунктів обігріву для водіїв. Також районним адміністраціям доручено звернутися до підприємств, на яких проводяться  навантажувально-розвантажувальні роботи з великогабаритного транспорту, з проханням на період ускладнення погодних умов, обмежити виїзд вантажівок з територій підприємств.

Аби забезпечити безперебійну роботу снігоприбиральної техніки та уникнути скупчення людей у зв’язку з ускладненим рухом транспорту керівникам підприємств, установ, організацій рекомендовано на період негоди скоротити робочий день.

Також прийняте рішення про призупинення навчального процесу 2 та 3 березня у школах міста. Дитячим садочкам рекомендовано призупинити роботу на ці два дні, а натомість передбачити функціонування чергових груп. Сьогодні, 1 березня, підписано відповідний наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Враховуючи погодні умови, столична влада вкотре звертається до водіїв із проханням не паркувати автомобілі обабіч доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування містом. Нагадаємо: автомобілі, що заважатимуть розчищати автошляхи від снігу, будуть евакуйовані.

Нагадаємо, що для прибирання снігу залучені понад 5,9 тисячі працівників комунальних служб і 670 одиниць снігоприбиральної техніки. Наслідки негоди долають також 4136 працівників комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, 925 працівників «Київзеленбуду», 636 працівників «Київавтодору», 194 працівники «Київпастрансу». Підприємства продовжують безперервно розчищати від снігу дороги та вулиці, міжквартальні проїзди, двори житлових будинків.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]