Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада створила КП «Спортивний комплекс «Старт»

14 вересня 2017 року, 15:32

Київрада створила сьогодні комунальне підприємство «Спортивний комплекс «Старт», яке віднесено до сфери управління Шевченківської РДА.

Створення комунального підприємства, за яким у встановленому порядку на праві господарського відання закріплено спортивний комплекс «Стадіон «Старт», дасть змогу здійснити реконструкцію спортивного комплексу, зберегти профіль його діяльності, передбачити комплексний благоустрій і впорядкування території з максимальним збереженням зелених насаджень, забезпечити можливість відвідування громадянами, створити умови для забезпечення діяльності наявних на території спортивних майданчиків і споруд.

«Всі знають цей легендарний стадіон. Два роки ми разом із міською владою відвойовували його у судах. Це дуже важливе рішення, оскільки ми маємо плани та ідеї провести цього року проектування щодо реконструкції спортивного комплексу», – наголосив голова Шевченківської районної державної адміністрації Олег Гаряга.

Таке рішення надає можливість створити умови для проведення тренувань, зборів, змагань різних рівнів, організації та проведення спортивно-масових, оздоровчих та інших соціально-масових заходів, а також зможе стати базою для дитячих спортивних шкіл і секцій.

Нагадаємо, що столична влада виграла апеляційний позов проти ТОВ «Голден Хаус» щодо скасування договору оренди землі під стадіоном «Старт» у Шевченківському районі, де забудовник хотів звести спортивно-оздоровчий і житлово-офісний комплекс. Завдяки спільним зусиллям громадськості та влади Києва вдалося зберегти спортивний комплекс, який у занедбаному стані повернуто до державної власності. Зважаючи на численні звернення киян, із метою відновлення роботи спорткомплексу Київрада направила лист до Фонду державного майна України із клопотанням ініціювати передачу цього спортивного об’єкту з державної до комунальної власності столиці.

Як раніше наголошував Київський міський голова Віталій Кличко, реконструкцію стадіону заплановано здійснити до кінця весни наступного року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]