Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Експерти фонду «Bloomberg Philanthropies» розроблять рекомендації з удосконалення організації дорожнього руху та планування міського простору Русанівки – Микола Поворозник

21 березня 2018 року, 13:51

Експерти фонду «Bloomberg Philanthropies» розроблять рекомендації з удосконалення організації дорожнього руху та планування міського простору Русанівки. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час презентації початку роботи експертів фонду «Bloomberg Philanthropies» із удосконалення безпеки руху, пішоходизації та велосипедизації Русанівського мікрорайону, що здійснюється в рамках ініціативи «Партнерство за здорові міста».

«Сьогодні у Києві відбувається масштабне оновлення дорожньо-транспортної інфраструктури. Водночас, все більш актуальним стає питання підвищення безпеки дорожнього руху. На порядку денному і розвиток велосипедної інфраструктури, адже все більше киян обирають велосипед не лише як спосіб проведення дозвілля та елемент здорового способу життя, а й як транспортний засіб», – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що зосередивши увагу на організації схем дорожнього руху та публічного простору, привабливої для пішоходів і велосипедистів, столиця України спільно зі спеціалістами фонду «Bloomberg Philanthropies», «Vital Strategies» та «World Resources Institute» планує протягом 2018 року впровадити низку заходів із підвищення обізнаності громади та кваліфікації спеціалістів, які працюють у сфері планування публічного простору та схем дорожнього руху.

«Так, протягом першої частини проекту в березні 2018 року, на прикладі мікрорайону Русанівка, разом із мешканцями, студентами, спеціалістами Департаментів КМДА, комунальних підприємств та муніципальної поліції буде проведено оцінку проблемних ділянок району та можливості їх виправлення, будуть розглянуті найкращі світові практики міського планування та проведення інформаційно-комунікаційних кампаній. Під час другого візиту експертів проекту, що запланований на серпень 2018 року, київські спеціалісти з міського планування та організації дорожнього руху зможуть на практиці ознайомитися з найновішим світовим досвідом реновації міського простору, підвищення безпеки дорожнього руху, привабливості використання велосипедного транспорту та пішого переміщення», – розповів Микола Поворозник.

Із його слів, за результатами цієї співпраці до кінця року спільними зусиллями київських спеціалістів та експертів «World Resources Institute» з міського планування, мобільності та безпеки дорожнього руху передбачається підготовка рекомендацій із вдосконалення організації дорожнього руху та планування міського простору Русанівки.

«Цей проект, на нашу думку, має стати пілотним у справі модернізації вулично-дорожньої мережі Києва за кращими світовими стандартами, зразком сучасних підходів до комунікації комунальних установ, експертів, місцевої громади – і загалом сприяти реалізації цілей та завдань Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року у частині підвищення безпеки дорожнього руху, впровадження сучасних практик міської мобільності та підвищення привабливості міста як простору для життя», – підсумував Микола Поворозник.

Він також нагадав, що у 2017 році Київ приєднався до глобальних зусиль зі створення більш здорових спільнот за рахунок скорочення неінфекційних захворювань (НІЗ) і травматизму до 2018 року. Ініціатива «Партнерство за здорові міста», за підтримки Майкла Блумберга, Всесвітнього посла з питань неінфекційних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), об’єднує міста зі всього світу для того, щоб запровадити перевірені шляхи скорочення неінфекційних захворювань і травматизму та поліпшення умов життя та праці для жителів міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]