Версія для людей із вадами зору

Ганна Старостенко: «Київ має необхідну інфраструктуру, потужності та ресурси для проведення «Євробачення-2017», а також готовий надати гарантії безпеки та фінансові гарантії на його проведення»

24 червня 2016 року, 16:45

Заступник голови КМДА Ганна Старостенко, коментуючи інформацію про оголошення початку відбору міста, що прийматиме «Євробачення-2017» в Україні, висловила переконання, що Київ відповідає усім необхідним вимогам для проведення цієї визначної міжнародної події.

«Київ має необхідну інфраструктуру, потужності та ресурси для проведення «Євробачення-2017», а також готовий надати гарантії безпеки та фінансові гарантії на його проведення. Саме столиця має найбільш розвинену та сучасну інфраструктуру: готелі, 2 міжнародні аеропорти, зручне транспортне сполучення та може забезпечити організацію заходу на найвищому рівні», – зазначила Ганна Старостенко та додала, що столична влада розпочала підготовку заявки на проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Вона переконана, що Київ має найкращі технічні та якісні характеристики для проведення пісенного конкурсу, а також значний досвід в організації та проведенні масштабних заходів (Євробачення-2005, Евро-2012 тощо).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua