Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: У Києві збудують центр нейрореабілітації учасників АТО

14 червня 2021 року, 19:35

У Києві збудують центр нейрореабілітації для учасників антитерористичної операції. Його мета – надавати допомогу пацієнтам із ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату. Про це розповіла заступниця голови КМДА, депутатка Київради, членкиня Постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Ганна Старостенко, відповідаючи на запитання від мешканців.

«Місто чекає на цей проєкт. Цьогоріч нам вдалося виділити 100 мільйонів гривень на початок будівництва центру нейрореабілітації учасників антитерористичної операції. Медичний заклад буде розрахований на 40 ліжок, і насамперед надаватиме допомогу пацієнтам із ураженнями нервової системи та опорно-рухового апарату. В цьому центрі буде басейн, необхідне нейрореабілітаційне обладнання, а також кабінети, де можна отримати послуги масажу та інших форм реабілітації», – зазначила Ганна Старостенко.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube опубліковано повні відповіді Ганни Старостенко на запитання щодо результатів перших тижнів роботи Центру вакцинації у Києві, інструментів підвищення рівня прозорості міської влади, важелів впливу на дотримання регламенту та дисципліни під час пленарних засідань, а також про розвантаження ранкового і вечірнього трафіку на дорогах у Деснянському районі після відкриття Подільсько-Воскресенського мосту.

Докладніше – за посиланням.

У Київській міській раді нагадали, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату Київради в коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє запитання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]