Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко взяв участь у заході для військових із соціально-психологічної реабілітації «Риболовля з пікніком» (+фото)

25 квітня 2024 року, 18:16

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у традиційному вже в столиці заході для військових із соціально-психологічної реабілітації «Риболовля з пікніком». Він поспілкувався на природі з бійцями, які лікуються та проходять реабілітацію у столиці. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Взяв участь у традиційному вже в столиці заході із соціально-психологічної реабілітації «Риболовля з пікніком» для наших Захисників і Захисниць. Долучитися до такого неформального спілкування я пообіцяв військовим на одній із зустрічей з ними нещодавно. Поспілкувалися на природі з бійцями, які отримують лікування в Медичному центрі реабілітації і паліативної допомоги. Та проходять реабілітацію в Київському міському Центрі соціальної, психологічної, професійної та трудової реабілітації «Аскольд». Військові, які мають травми, ампутації та наслідки ПТСР, перебуваючи в лікарнях, не мають змоги самостійно вирушити на природу. Зручний та безпечний трансфер забезпечив Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Впевнений, що сьогоднішній відпочинок та спілкування сприятливо вплине на самопочуття наших військовослужбовців та їх настрій. Допоможе у відновленні координації та м’язової активності після травм і операцій. До того ж, перебування на природі знижує рівень стресу», – написав Віталій Кличко.

Також до заходу долучилися викладачі та студенти Комунального закладу професійної освіти «Київський професійний коледж сфери послуг», які готували для бійців страви на вогнищі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]