Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: У Києві з’явиться Центр нейрореабілітації учасників АТО з басейном

12 травня 2021 року, 15:49

У Дніпровському районі столиці на базі Київської міської клінічної лікарні № 11 буде створено сучасний Центр нейрореабілітації учасників АТО. Він буде розрахований на 40 ліжок та спрямований на проведення реабілітації пацієнтів із ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Аби розширити можливості реабілітації для учасників АТО у Києві, місто має намір створити сучасний Центр нейрореабілітації, потужністю 40 ліжок. У закладі планується проводити діагностику та реабілітацію, у тому числі водолікування», – сказала вона.

За словами Ганни Старостенко, згідно з проєктом, у Центрі буде створене палатне відділення на 14 двомісних та 12 одномісних палат з окремими санвузлами та балконами. Лікувальне відділення планується обладнати басейном, кабінетами з тренажерним реабілітаційним обладнанням, а також кабінетами для ЛФК та масажу.

«Оскільки Центр розрахований на учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату, приміщення буде зручним для пересування на кріслах колісних – обладнане пандусами, ліфтами та переходом між блоками», – додала вона.

Нагадаємо, що проєкт реконструкції затверджено з урахуванням позитивного експертного звіту ТОВ «Українська будівельно-технічна експертиза». Роботи триватимуть без повного призупинення використання приміщень та будівель Київської міської клінічної лікарні № 11 за функціональним призначенням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]