Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада розгляне оновлений перелік територій Києва для розроблення містобудівної документації

12 травня 2021 року, 15:34

Київська міська рада планує 13 травня розглянути внесення змін до Міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві.

Міська програма затверджена рішенням Київської міської ради від 13 листопада 2013 року № 518/10006. Вона передбачає розробку проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Метою програми є розроблення та затвердження проекту Генерального плану міста Києва, планів зонування семи планувальних зон Києва, детальних планів територій, що охоплюють місто.

Внесення змін до Міської програми та виконання рішення дасть змогу сформувати та впровадити єдину міську політику із удосконалення та розвитку містобудівної діяльності і територіального планування.

«Такий підхід надасть можливість визначити потребу в об’єктах соціальної інфраструктури, перспективи розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та інвестиційну привабливість окремих територій столиці. Адже відсутність затверджених планів зонування та детальних планів територій призводить до не збалансованого розвитку територій у столиці», – підкреслив Директор Департаменту містобудування та архітектури – Головний архітектор міста Олександр Свистунов.

Він також зазначив, що заходи Міської програми дадуть змогу при розробці містобудівної документації проаналізувати та спрогнозувати екологічну, інженерну, транспортну, соціальну, історичну ситуацію в місті. А також – розробити план дій щодо вдосконалення інфраструктури, збереження культурної спадщини, впровадження режимів використання територій у межах історичних ареалів. При цьому, врахувати громадські інтереси, інвестиційні наміри, а також забезпечити збереження традиційних особливостей, історичного середовища та природно-ландшафтного комплексу міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]