Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: Завершується демонтаж елементів з радянського обеліска «Місто-герой Київ» на Галицькій площі

15 вересня 2023 року, 14:46

Завершується демонтаж елементів з радянського обеліска на честь міста-героя Києва на Галицькій площі (колишня назва – Площа Перемоги). Про це написала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко у своєму Facebook.

«Декомунізація в дії: працівники Департаменту територіального контролю завершують роботи з демонтажу елементів з обеліска на Галицькій площі. Далі буде!» – зазначила Ганна Старостенко.

Роботи з демонтажу виконуються Департаментом територіального контролю міста Києва. Як зазначають у Департаменті, під час виконання робіт прибрали зірки на бічних сторонах обеліска та анотаційну дошку російською мовою. А також змінили напис «1941» на «1939» – рік, коли почалася Друга світова війна.

Нагадаємо, обеліск «Місто-герой Київ» увійшов у попередній перелік пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією і культурою росії та СРСР.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]