Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» замінило пошкоджену ділянку трубопроводу на вулицях Лаврська та Цитадельна без відключення клієнтів від гарячого водопостачання

15 вересня 2023 року, 14:06

КП «Київтеплоенерго» в межах підготовки до опалювального сезону замінює пошкоджені ділянки магістральних тепломереж на вулицях Лаврська та Цитадельна.

Як повідомляє підприємство, діаметр трубопроводу, що тут пролягає, – 700 мм. Він прокладений у 1987 році та за понад 35 років експлуатації вичерпав свій ресурс.

Аварійні бригади при проведенні ремонтних робіт на трубопроводах замінили зношені ділянки тепломереж на подавальному та зворотному трубопроводі. Замість старих проклали нові сталеві труби, виконали їх утеплення та гідроізоляцію. Загалом на цій тепломережі замінили п’ять пошкоджених ділянок трубопроводу.

На період ремонтних робіт «Київтеплоенерго» перепідключило клієнтів, щоб не припиняти постачання їм гарячої води.

Завдяки ремонту тепломережі покращиться якість теплопостачання для 263 будівель Печерського району: 114 житлових будинків, 12 навчальних закладів, 2 лікарень та 135 відомств.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]