Версія для людей із вадами зору

Геннадій Пліс : «Для підтримки місцевих виробників столична влада розробляє та втілює цільові програми»

23 вересня 2016 року, 18:03

Столиця підтримує своїх місцевих виробників, залучаючи їх до реалізації міських цільових програм. Про це, вітаючи машинобудівників із професійним святом, повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Наразі розробляються проекти міських цільових програм з виробництва необхідної для міста спецтехніки для використання у житлово-комунальному господарстві (понад 200 одиниць), – розповів Геннадій Пліс. – Крім того, станом на початок 2016 року, за рахунок впровадження світлодіодної освітлювальної техніки, виробленої у столиці, економія електроенергії в місті Києві склала близько 20 млн кВт/год. Викликає зацікавлення і проект із забезпечення тепловими лічильниками. Одна з місцевих компаній готова на 100% забезпечити столичний ринок такими лічильниками».

За словами Геннадія Пліса, продукція машинобудівників знаходить попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, конкуруючи навіть з фірмами, відомими у всьому світі.

«Я вірю, що наразі починається час, коли мешканці столиці цінуватимуть саме київського виробника, а мітка «Зроблено у Києві» стає гарантією безумовно високого рівня  якості. Ми разом робимо все можливе для цього», – переконаний перший заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua