Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Гідрослужби і техніка для протиожеледної обробки працюють у посиленому режимі (+фото)

08 грудня 2021 року, 9:24

У столиці продовжуються дощі. Протягом доби можливе посилення опадів, метеорологи прогнозують перехід температури в мінусові значення надвечір. При таких метеоумовах залучено одразу кілька служб КК «Київавтодору».

У місцях можливих підтоплень чергує техніка і бригади гідрослужб. Крім того, у тунелі на вул. О. Теліги на Дорогожичах виконують профілактичні роботи з перевірки насосів і додаткового очищення зливостоків.

Для очищення зливостоків, а також ліквідації наслідків підтоплень «Київавтодор» має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів.

У разі виявлення місць підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертайтеся до цілодобової диспетчерської КК «Київавтодор» за тел.: 284-74-19.

Працює і техніка для обробки доріг і мостів протиожеледними засобами. Посилена увага до стану покриття на шляхопроводах, підйомах та спусках, покриття із бруківки, тротуарах. Нині задіяно 131 одиниця спецтехніки.

Загалом, «Київавтодор» має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу й нанесення протиожеледних засобів.

Просимо водіїв бути уважними на дорогах, дотримуватись швидкісного режиму, дистанції та інтервалу. А тим, хто ще не встиг змінити літню гуму на зимову, необхідно це зробити якнайшвидше, аби не піддавати небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.

Робота гідрослужб і техніки КК "Київавтодор" для протиожеледної обробки столичних доріг

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]