Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Головою робочої групи із пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо будівлі Театру на Подолі обрано Володимира Бондаренка

07 квітня 2017 року, 14:17

 

Сьогодні відбулося перше засідання робочої групи з пошуку шляхів врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі Київського академічного драматичного театру на Подолі. Головою робочої групи було обрано керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка.

«Завдання цієї робочої групи – плідно працювати, а не займатись самопіаром. Ми маємо показати, що любимо і цінуємо наше місто не тільки на словах. Тому рішення, яке буде прийнято робочою групою, має бути не просто схвально сприйняте киянами, але й підтримано професіоналами. Окрім цього, дуже важливо, аби це рішення не лягло тягарем на міський бюджет», – наголосив Володимир Бондаренко.

Робоча група при Департаменті містобудування та архітектури для врегулювання ситуації навколо реконструкції будівлі Театру на Подолі створена у березні 2017 року. До групи увійшли 19 осіб, серед яких представники театру, меценатів, громадських і професійних організацій.

Рішення, які виробить робоча група, щодо подальшої долі проекту, мають відповідати чітким критеріям: органічному вигляду театру в середовищі Андріївського узвозу, дотриманню норм законодавства та ефективності використання коштів киян.

«Всі ми розуміємо, що театр потрібен місту і знищити театр – це підхід зовсім не європейський. Також навряд руїни театру стануть прикрасою Андріївського узвозу. Андріївський узвіз – це перлина Києва, тому ми маємо надзвичайно відповідально підійти до прийняття рішення щодо долі театру», – додав керівник апарату КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua