Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Громадський бюджет: у міському застосунку «Київ Цифровий» проголосували близько 100 тисяч киян

05 жовтня 2021 року, 18:39

У Києві підбили підсумки голосування за Громадський бюджет та розповіли про рекордну кількість голосів. Про це зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Олег Половинко на сторінці у Facebook.

«Цього року в голосуванні взяла участь рекордна кількість містян – 276 793! Кияни віддали 726 519 голосів за проєкти Громадського бюджету», – сказав Олег Половинко.

Зокрема, у киян вперше з’явилась можливість проголосувати у міському застосунку «Київ Цифровий». Саме в ньому віддали свої голоси за обраний проєкт близько 100 тисяч користувачів. Доступний та зрозумілий інтерфейс дозволив проголосувати буквально в кілька кліків, а функція надсилання улюблених проєктів друзям – залучила більше активних киян. Окрім того, з’явилось нововведення – можливість віддати 10 голосів: по одному в кожній тематиці.

«Критичних або системних збоїв під час голосування не було, всі інформаційні системи відпрацювали коректно. Ми врахували досвід минулих років та заздалегідь спланували розподіл навантаження на обчислювальні системи», – зазначив директор Департаменту.

Також завдяки впровадженню нового модулю електронної взаємодії із державними електронними інформаційними ресурсами була покращена робота з інформаційно-телекомунікаційною системою Державної податкової служби України, що надало можливість проголосувати не лише резидентам Києва, а й усім платникам податків у місті.

Найбільше проєктів-переможців за тематикою «Освіта, громадянське суспільство» – 145 (36,9%). А найактивнішими виявилися мешканці Деснянського району – 44 проєкти будуть реалізовані саме там.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]