Версія для людей із вадами зору

Микола Поворозник: 15 вересня - останній день голосування за проєкти Громадського бюджету 2022 року

15 вересня 2021 року, 9:33

15 вересня – останній день голосування за проєкти Громадського бюджету 2022 року. Про це нагадав на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«15 вересня, у Міжнародний день Демократії, завершується голосування за проєкти Громадського бюджету-2022. Тож сьогодні останній день, коли ви можете долучитися до голосування. Ваш голос може стати вирішальним для того, аби зробити свій двір, район і місто загалом кращими. Саме від вас залежить, які проєкти будуть реалізовані наступного року. На сьогодні вже більше 258 тисяч киян та платників податків у бюджет Києва долучилися до участі у розподілі 200 млн грн бюджету міста на 2022 рік. Активні містяни віддали більше 673 тис голосів за актуальні для себе проєкти», – написав Микола Поворозник.

Він нагадав, що для гармонійного та збалансованого розвитку міста за ініціативи команд проєктів з цього року діє нове правило: можна віддати по одному голосу в кожній із 10-ти тематик.

«До голосування дійшли 969 районних та загальноміських проєктів, розподілених в 10 тематиках. Голосувати за проєкти, які вам до вподоби, можна на сайті ГБ або через застосунок Київ Цифровий. Долучайтеся до участі в житті свого міста!» – закликав Микола Поворозник.

Нагадаємо, громадяни, які не мають смартфонів та комп’ютерів, мають можливість електронно проголосувати за проєкти громадського бюджету в куточках самообслуговування ЦНАП усіх районів Києва. За необхідності адміністратори ЦНАП нададуть зацікавленим особам консультацій щодо користування електронною системою.

Також за проекти ГБ можна проголосувати в терміналах Приватбанку - відеоінструкція.

Якщо у вас виникають питання чи проблеми з голосуванням, обов'язково звертайтеся до служби підтримки на ел. пошту: support.gb@kyivcity.gov.ua або за телефоном: (044) 366-80-12. Питання щодо вирішення проблем з голосування публікуйте в Фб-групі  Техпідтримка Громадського Бюджету Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua