Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»: стартував четвертий щорічний конкурс історій

27 червня 2024 року, 13:40

Проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» запускає четвертий щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

У конкурсі можуть взяти участь представники влади, громадянського суспільства та бізнесу, які прагнуть поділитися досвідом втілення проєкту/ініціативи за участі трьох секторів.

Мета конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати такої спільної роботи, необхідні для розвитку суспільства відповідальних громадян і незалежної, сильної та демократичної України.

За його результатами створять і поширять ресурсами організаторів Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади.

Історії увійдуть у Збірник за категоріями: допомога військовим, гуманітарна допомога та реабілітація, соціальні проєкти, відновлення, створення просторів, освіта, інформаційні кампанії та конкурси, культура та ін.

Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

  • в ініціативі/проєкті взяли участь представники трьох секторів: громадянського суспільства, бізнесу та влади;
  • ініціатива/проєкт відбувалась упродовж 2024-го та/або 2023 року;
  • інформація про втілену ініціативу/проєкт доступна у відкритих джерелах;
  • ініціатива/проєкт має вимірюваний результат.

Розказати про власну історію можна до 5 серпня включно, заповнивши реєстраційну форму: https://forms.gle/NNweG2Hgcn2EQDw79.

Конкурс реалізується спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабміну, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національною соціальною сервісною службою України та Глобальним договором ООН в Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]