Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Гуманітарний штаб Києва спільно з німецькими партнерами передав понад 3 тисячі пар взуття для киян, які проходять службу у Збройних Силах України

21 лютого 2024 року, 12:43

Гуманітарний штаб Києва спільно з об’єднанням «Україна Допомога Брайтшайд імені святого Лаврентія» з Німеччини передав понад 3 тисячі пар взуття для киян, які проходять службу у Збройних Силах України. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Від німецьких партнерів ми отримали понад 3 тисячі пар взуття. Основну частину відправимо киянам, які проходять службу у ЗСУ, а решту передамо комунальникам, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури столиці. Це не перша наша співпраця з цим об’єднанням, яке з початку повномасштабної агресії росії переказало для потреб українців гуманітарні вантажі на понад 3 мільйони євро, а загалом за весь час роботи з Україною – на понад 10 мільйонів. Гуманітарний штаб Києва, який працює вже два роки, організовував гуманітарну місію у столиці з перших днів повномасштабної війни. Останнім часом ми допомагаємо киянам, які служать у лавах ЗСУ, а також регіонам, які страждають від обстрілів, та вимушеним переселенцям. За цей час через Гуманітарний штаб Києва пройшло більш ніж 21 млн кг різноманітної допомоги від понад 150 міжнародних партнерів. Усе передано тим, хто її найбільше потребував», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він також підкреслив, що сьогодні Гуманітарний штаб Києва працює із західними партнерами відповідно до нових умов та викликів, забезпечуючи насамперед запити від медиків, ДСНС і представників комунальних служб, завдяки яким безперебійно працюють об’єкти критичної інфраструктури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]