Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 16 до 19 травня у «Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь» відбудеться Чемпіонат світу з середньовічного бою

06 травня 2019 року, 9:05

Із 16 до 19 травня у «Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь» відбудеться грандіозна подія – Чемпіонат світу з середньовічного бою 2019 (World Championship on Medieval Combat 2019). Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій.

Як повідомляють організатори, це масштабний спортивний захід, який дозволить учасникам і вболівальникам проникнутися унікальною атмосферою середньовічних часів. Чемпіонат світу з середньовічного бою відбудеться у рамках Фестивалю середньовічного бою та складатиметься з різноманітних захопливих боїв, як одиночних так і групових.

Взяти участь у боях з’їдуться учасники з усього світу – запрошені представники таких країн, як: Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія, Японія, Австралія, Канада, США та інші, а саме – 29 країн світу.

Команда з України також візьме участь у змаганнях.

У видовищних боях понад 1000 найкращих бійців змагатимуться за титул чемпіонів світу та перетворяться на справжніх лицарів і битимуться у боях справжньою середньовічною зброєю.

Цікаво, що костюм із бронею має вагу від 20 кг до 35 кг, оскільки броня, яку носять учасники змагань, має бути точною копією тієї, що використовувалася у середньовічних битвах; усі матеріали повинні бути точними до історичного періоду. Це ж стосується і зброї.

Організатори події обіцяють не тільки захопливе спортивне видовище, а й велику розважальну програму – постріли з требушету вогняними ядрами, феєричне фаєр-шоу, кінні виступи, музичну програму тощо.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]