Версія для людей із вадами зору

Із 20:00 22 квітня до 6:00 23 квітня на розі просп. Мінського і Великої Кільцевої дороги та на вул. Полярній частково обмежать рух

21 квітня 2021 року, 18:25

Із 20:00 22 квітня до 6:00 23 квітня на розі просп. Мінського і Великої Кільцевої дороги та на вул. Полярній частково обмежать рух. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

В Оболонському районі, як і у всьому місті, тривають ремонти.

Нове асфальтове покриття влаштовуватимуть на ділянці вул. Полярної між пл. Т. Шевченка і вул. Автозаводською. А також на перетині просп. Мінського з Великою Кільцевою дорогою.

За інформацією комунальної корпорації, ремонт заплановано виконати у нічний час, аби менше впливати на трафік. Роботи виконають за сприятливих погодних умов.

Під час робіт рух буде обмежено частково.

Комунальна корпорація перепрошує за незручності.

Звертаємо увагу, що дізнаватися першими про обмеження руху і ремонти столичних шляхів можна у телеграм-каналі «Київ Трафік»: https://t.me/kyiv_traffic.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua