Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 30 вересня відновлять рух трамваї № 1 та № 3 і тролейбуси № 27К (+схеми руху)

27 вересня 2019 року, 17:15

Із 30 вересня рух трамваїв № 1, № 3 і тролейбусів № 27К буде відновлено. Рух автобусів № 3Т та № 4 буде закрито. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

У комунальному підприємстві звертають увагу, що 28 та 29 вересня будуть здійснені технічні поїздки швидкісною лінією: трамваї курсуватимуть без пасажирів.

Із 28 вересня рух трамваїв № 2 буде закрито. Замість них курсуватимуть автобуси № 2Т за маршрутом: Михайлівська Борщагівка – Кільцева дорога: вул. Симиренка – б-р Кольцова –вул. Литвиненко-Вольгемут – вул. Зодчих – просп. Леся Курбаса, у зворотному напрямку – просп. Леся Курбаса – вул. Володимира Покотила – б-р Кольцова – вул. Симиренка.

Нагадаємо, що дізнаватися в режимі реального часу про зміни маршрутів громадського транспорту можна у телеграм-каналі КП «Київпастранс»: https://t.me/kyivpasstrans.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]