Версія для людей із вадами зору

Із 5 до 12 квітня кияни зможуть пройти позачергові обстеження за основними показниками здоров’я (перелік закладів)

05 квітня 2017 року, 16:12

До відзначення Всесвітнього Дня здоров’я в столиці прийнято рішення провести Декадник здоров’я. У рамках цієї профілактично-оздоровчої акції із 5 до 12 квітня кияни зможуть у зручному форматі відвідати найближчі медичні заклади та зробити діагностику стану організму за основними показниками, проконсультуватися з лікарями, отримати фахові рекомендації. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Дмитро Турчак.

За його словами, своєчасне виявлення факторів ризику виникнення хвороб, вчасна діагностика та елементарна обізнаність про необхідність профілактики може врятувати не одне життя.

«Закликаю киян скористатися можливістю, обрати зручний час і місце із запропонованих у плані-графіку та прийти до лікаря», – зауважив Дмитро Турчак.

Як повідомили в профільному Департаменті, під час акції можна буде виміряти артеріальний і очний тиск, визначити індекс маси тіла, зробити аналіз крові на визначення цукру та холестерину, а також проконсультуватися із сімейними лікарями та вузькими спеціалістами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua