Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року до Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло майже 10 тисяч звернень за психологічною допомогою та підтримкою

25 жовтня 2022 року, 13:58

Із початку року на міську цілодобову службу телефону довіри 15-00 Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло майже 10 тисяч звернень стосовно домашнього насильства та стресу, спричиненого війною. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«З початку року ми отримали 9641 звернення, з якого тільки 1613 стосувалися домашнього насильства. Після повномасштабного російського вторгнення люди почали звертатися з переживаннями через війну, страх загинути, втратити близьких. З 24 лютого ми отримали 7480 таких звернень, із яких 6216 було від жінок, а 1264 – від чоловіків. Психологи на лінії надають допомогу та консультації з будь-яких питань. У «кризових кімнатах» з 1 січня перебувало 86 осіб: 50 дорослих та 36 дітей. З початку року в Притулках перебувало 38 осіб», - зазначила Марина Хонда.

Вона також нагадала, що в місті працюють бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. За більш ніж два місяці їхньої роботи надано 87 консультацій.

Служба телефону довіри Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству працює 24/7 для всіх, хто потребує допомоги за номерами:

  • 15-00 (зі стаціонарного)
  • 044-272-15-00 (з мобільного).

Також Центр надає онлайн-консультації у Skype (dovira1500).

Пам’ятайте, що ви не самі і можете отримати психологічну, первинну юридичну та правову допомогу.

За потреби постраждалим надаються місця безпечного перебування у Притулках та Кімнатах кризового реагування Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]