Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року в Києві зафіксовано понад 22 тисячі звернень щодо домашнього насильства

23 грудня 2020 року, 10:12

Із початку цього року до поліції та Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству надійшло 22 688 звернень щодо домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, рік тому місто розпочало активну роботу з протидії та запобігання насильству. За цей час створено «Телефон довіри» та відкрито дві кімнати кризового реагування, постійно проводяться інформаційні кампанії, що сприяє руйнуванню стереотипів про домашнє насильство.

«Якщо порівнювати статистику з минулим роком, то кількість звернень зросла втричі. Це означає, що про насильство вже не бояться говорити, оскільки вже створено механізми захисту від кривдника. Велику роль грає і психологічна підтримка наших спеціалістів у Центрі гендерної рівності. За рік на «Телефон довіри» звернулося 4105 людей. Із них – 492 чоловіків. Також до психологів на очних консультаціях звернулося 730 осіб. Чоловіків із них – 147. Тобто від домашнього насильства страждають не тільки жінки, а й чоловіки та діти», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що «кризовими кімнатами» скористалися 70 осіб, із яких 40 – жінки і 30 – діти. Зокрема, кімнатою на лівому березі Києва, яку було відкрито близько місяця тому, скористалися 14 осіб, із яких 8 – жінки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]